HOME

Все почалося в 2006 році..

Ми італійці, і ось вже більше 10 років виробляємо  морозиво і сорбети по італійським традиціям, уважно підбираємо всі інгредієнти, які використовуємо, слідуючи нашій культурі морозива. Ми робимо наше морозиво «як в старі часи», тому що сьогодні, як і раніше, вся наша продукція готується без фарбників, ароматізаторов і підсилювачів смаку, і тому, смак і колір повністю залежить від фруктів і ягід, які ми ретельно відбираємо і єдиний наш помічник… це холод.

Наше морозиво завжди свіжіше і домашнє на 100%, оскільки ми дотримуємося здорового і збалансованого харчування, а наша працьовитість і  професіоналізм гарантують вам  найкращу якість. Ми дуже віримо, в те, що робимо, і робимо це з любов’ю і натхненням, щоб щодня, з кожним новим смаком переносити  вас до Італії.

Андреа Турчи занурений в світ морозива не випадково. Технолог-експерт в області харчової промисловості  і пристрасний гурман, в 2006 році разом з двома італійськими партнерами, створив бренд «ДОЛЬЧЕ ІТАЛІЯ». І з тих пір почалася його нова професійна «пригода», що відображає інтерес і любов, які він випробовує до світу морозива.Так почалося нове життя: вивчає, пізнає, робить експерименти.. і крок за кроком розкриває багато секретів домашнього морозива. Як справжній італієць, Андреа з пристрастю і цікавістю відстежує кожен аспект своєї роботи.

Він – справжнє втілення ідей домашнього італійського морозива.